top of page

hizmetlerimiz

Markalaşma ve Strateji

1

marka danışmanı

Marka Danışmanlığı hizmetimiz, markanın stratejik kararlarını en doğru ve en etkin şekilde vermeyi amaçlar. Pek çok durumda bir çok stratejik çalışma proje kapsamı içinde yerini alır. Markayı bir bütün halde ele alıp başarısını garanti altına alacak derinlik ve genişlikte çalışırız. Uzmanlarımız ve tasarımcılarımızdan oluşan proje takımları önce sorunu net bir şekilde tanımlar sonrasında ise çözer.

2

amblem logo

 Amblem ve logo bilindiği gibi kurumsal kimliklerin imzası görevi taşımaktadır. Çünkü sayfalarla anlatılacak çok uzun cümleleri tek bir sembole sığdırmak mümkündür. Bu sayede logo ve amblem konusunda başarılı seçimler yapan firmalar ve şirketler markalaşma yolunda büyük adım atarlar. Bizde bu adımınızda sizin en iyi çözüm olmak için buradayız.

3

kurumsal kimlik

Kurumsal kimlik olarak nitelendirilen kavram aslında adından da rahatlıkla anlaşılacağı gibi bir markanın hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram, yani şirketin kimliğidir.

Tabii ki bunun yanında, firmaların web siteleri ya da farklı dijital tanıtım yöntemleri de kurumsal kimlik çalışmalarının içinde yer alır.

4

sosyal medya danışmanlığı

Önemli olan markanızın hangi mecrada nasıl olduğudur, doğru konumlandırma, doğru metinler ve doğru görsellerle kurulum süreçlerini sizin için profesyonel bir şekilde yapıyoruz

5

sosyal medya yönetimi

Kişi ya da kurumlar, dijital pazarlama sektöründe yer alabilmek ve karlılık elde edebilmek için çeşitli yöntemleri dener. Raccoon, sizleri hedeflerinize daha kolay ulaştırıyor. Pazarlama deneyimlerini geliştirebilmek ve hedef kitle etkileşimlerini oluşturabilmek için tüm dijital fırsatları değerlendirmelisiniz. Sosyal medya yönetimi süreçlerini başarılı sürdürebilmek için profesyonel hizmet almak önemlidir.

6

fotoğraf ve video

Markanıza özel konseptler oluşturarak deneyimli çekim ve kurgu ekibimizle sizin yanınızdayız. İster ürün çekimleri isterse fabrika tanıtımı veya klip Raccoon Branding House deneyimi ile sizinle

7

web tasarım

Uzman ekibimiz ile web site tasarımı için en gerekli özellikleri sizlere sunmaktayız. Web tasarım uzmanlarımız ile web siteniz için kullanım kolaylığı sunuyoruz. Web Tasarım hizmetleri ile iyileştirilmiş kullanıcı deneyimi, telefon ve tablet gibi mobil cihazlar ile uyumluk ve SEO çalışmaları gibi en önemli web tasarım özelliklerini sitenize ekleyelim.

8

dijital marketing

Dijital pazarlama , ürün ve hizmetleri tanıtmak için interneti ve masaüstü bilgisayarlar, cep telefonları ve diğer dijital medya ve çevrimiçi tabanlı dijital teknolojileri kullanan pazarlamanın bileşenidir.

Sizde rakiplerinizin gerisinde kalmayın ve müşterilerinizin

karşısına çıkın.

bottom of page